Novinky O škole Možnosti štúdia Fotoalbum Rozvrh Videá školy Známky

• +42158 7322646 spojovateľ
    +42158 7885666 riaditeľka
    email školy: sourv@ke.telecom.sk

"Neučíme sa pre školu, ale pre život"

Projekt: "Neučíme sa pre školu, ale pre život" (Seneca)

Prihláška na VŠ - údaje

Pri vypĺňaní prihlášky na VŠ dbajte na správne vyplnenie položiek:

Kód školy : 017050545   (IČO školy)

Stupeň dosiahnutého vzdelania: 6  – úplné stredné odborné vzdelanie v strednej odbornej škole alebo konzervatóriu ukončené maturitnou skúškou

Pre podrobnejšie informácie kontaktujte výchovnú poradkyňu školy: Ing. Katarína Mosná

Štvrtok 20. 7. 2017

Narodeniny a meniny

Dnes (Štvrtok 20.7.2017)
Filip Viola (I.L)
Martin Zentko (III.C)
Zajtra (Piatok 21.7.2017)
Patrik Máté (I.D)
Marek Samko (I.D)
Daniel Freivolt (III.A)
Daniel Hruška (III.A)
Daniel Kubasko (III.B)
Daniel Šustek
Pozajtra (Sobota 22.7.2017)
Ľuboš Pajtai (I.B)
Viktor Pástor (III.B)
Pavol Tomi (II.A)
Počet návštev: 2079605

Vitajte na stránkach našej školy

Stredná odborná škola technická, Hviezdoslavova 5, Rožňava

• Oznamujeme budúcim prvákom, ktorí podali žiadosť o vydanie ISIC karty pre školský rok 2017/2018, že si svoje kartičky môžu vyzdvihnúť na sekretariáte školy v čase od 07.00 hod do 13.00 hod. a môžu využívať zľavy už tieto prázdniny.

• Letné prázdniny od 1.7. - 3.9.2017

Nový šk. rok sa začína 4.9.2017

• Slávnostné ukončenie  školského roka začalo príhovorom pani riaditeľky, ktorá ocenila najmä usilovnosť, vzornú dochádzku, slušné správanie žiakov našej školy. Ocenenie patrilo aj žiakom, ktorí sa zaslúžili o výborný prospech a šírenie dobrého mena školy reprezentáciou v sdredoškolských súťažiach.
      Po namáhavej práci si všetci zaslúžime odpočinok.
      Prijemné prežitie prázdnin žiakom a zamestnancom školy praje vedenie školy.

• Grafická súťaž o putovný pohár

Žiaci študujúci v odbore Grafik digirálnych médií sa  zúčastnili 6-teho ročníka grafickej súťaže o putovný pohár v umeleckej tvorivosti v grafických programoch, ktorú organizovala SOŠ Ostrovského v Košiciach.
      Téma tohoto ročníka bola VODA - WATER (voda je základ života... predstav nám ju svojím pohľadom).

• „Mať platný ISIC sa oplatí. Známku ISIC 09/2018 si objednajte cez www.objednaj-preukaz.sk.  Počas prázdnin bude známka doručená poštou na domácu adresu“

Počas prázdnin platí:

známky objednané školou - budú doručené do školy, známky objednané cez internet – budú odoslané na domácu adresu priamo žiakom.

• Výsledky AMFO/Výtvarné spektrum 2016

Každoročne organizované súťaže tvorivosti neprofesionálnych autorov v oblastiach umeleckej fotografie a výtvarnej tvorby vyhlásené na jar tohto roka boli uzavreté slávnostnou vernisážou výstavy úspešných prác pre verejnosť a zároveň vyhodnotením snaženia autorov, ktoré sa uskutočnilo 18. mája 2016 v Dome tradičnej kultúry Gemera.

• Amatérska fotografia - AMFO

Aj tento rok sme sa úspešne zúčastnili súťaže amatérskej fotografie AMFO. Z oblastného kola v Rožňave, kde sme získali v kategórii všetky ocenenia, postúpili práce žiakov na krajské kolo v Spišskej Novej Vsi. Tu získala žiačka Adela Dókušová 2. miesto a Sára Maxinová čestné uznanie. Obom srdečne blahoželáme.