• STREDNÁ ODBORNÁ ŠKOLA TECHNICKÁ

Hviezdoslavova 5, 048 01  Rožňava

Inzerát na voľné pracovné miesto

Učiteľ/ka Matematiky

Stredná odborná škola technická, Hviezdoslavova 5, Rožňava informuje o voľnom  pracovnom mieste – učiteľ/ka Matematiky s termínom nástupom ihneď

Voľné pracovné miesto:

Učiteľ/ka Matematiky

Úväzok: 100%

Doba nástupu, iné: ihneď, pracovný pomer na dobu určitú na zastupovanie počas nemoci

Vzdelanie:

Vysokoškolské II. stupňa v súlade so zákonom č. 138/2019 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhláškou MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z.z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických a odborných zamestnancov

Základné odborné požiadavky:

• pokročilá znalosť práce s počítačom

Kontaktné údaje:

Názov a adresa zamestnávateľa: SOŠT, Hviezdoslavova 5, 048 01 Rožňava

Kontakt: sekretariat@sostrv.sk, 058/7322646

Webová adresa: www.sostrv.edupage.org

Kontaktná osoba: PaedDr. Diana Košťálová – riaditeľka školy

Kvalifikačné predpoklady:

Podľa zákona č. 138/2019 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov – vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, a podľa Vyhlášky MŠ SR č. 1/2020 Z.z., o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov, ktorou sa stanovujú kvalifikačné predpoklady pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov.

Platové podmienky/plat:

Bude určený v zmysle zákona č. 138/2019 Z.z.o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov, v súlade so zákonom 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, minimálna platová tarifa 915 €.

Zoznam požadovaných dokladov:

• Žiadosť o prijatie do zamestnania
          • Profesijný životopis
          • Čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
          • Čestné prehlásenie o zdravotnej spôsobilosti
          • Doklady potvrdzujúce ukončenie požadovaného vzdelania
          • Súhlas so spracovaním osobných údajov podľa Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov

Žiadosti o prijatie do zamestnania so životopisom môžete posielať aj e-mailom na adresu sekretariat@sostrv.sk.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú spĺňať zákonom stanovené podmienky na prijatie na pracovné miesto Učiteľa/ky matematiky.

Predpokladaný termín pohovoru: priebežne hneď po zaslaní žiadosti.

Osobné údaje uchádzačov o pracovnú pozíciu budú spracúvané v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES. V rámci predzmluvných vzťahov dochádza výlučne k vyhodnoteniu, či uchádzači o zamestnanie na základe získaných životopisov a poskytnutých údajov spĺňajú požiadavky organizácie na obsadzovanú pracovnú pozíciu. V prípade, ak by uchádzač neuspel pri získaní pracovného miesta uvedeného v tomto oznámení, avšak má záujem, aby ho organizácia v budúcnosti oslovila s pracovnou ponukou, účelom spracúvania osobných údajov takého uchádzača je evidencia vhodných potenciálnych uchádzačov o zamestnanie. Právnym základom pre toto spracúvanie je slobodný a jednoznačne udelený súhlas uchádzača so spracúvaním osobných údajov podľa článku 6 ods. 1 písm. a) GDPR. V prípade náhodne získaných a nepožadovaných osobných údajov, organizácia zabezpečuje ich bezodkladnú likvidáciu.